KONTAKT      BLOG

Pierwsze śniadanie Corporate Wellness

28 września 2016

Grupa BeWell zaprasza na pierwsze z cyklu śniadań poświęcone tematyce Corporate Wellness. Wydarzenie przeznaczone jest dla osób realizujących w swoich firmach działania corporate wellness. Udział wymaga wcześniejszego potwierdzenia przez organizatorów.

Jak nadać benefitom większą moc motywowania i retencji pracowników?

 

Na te i inne tematy porozmawiamy, przy pysznej kawie i śniadaniu,
w wyjątkowym miejscu w otoczeniu przyrody,w centrum Warszawy
z

 

Aleksandrą Leśniańską,

doświadczonym dyrektorem i członkiem zarządu ds. HR, prekursorką programów Corporate Wellness w Polsce, Certyfikowanym Specjalistą Corporate Wellness.

Wtorek 18.10, godzina 9.30 - 12.00,
Zapraszamy na kawę i śniadanie już od godziny 9.00
Gdzie: Miejsce na wodzie. Port Czerniakowski, ul. Zaruskiego 1.

Dostępne miejsca parkingowe. www.miejsce.to


Udział w śniadaniu jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona.

 

W programie

Inspirujące rozmowy o tym co działa, a co nie w korporacji w Polsce, czym jest naprawdę Corporate Wellness i dlaczego jego znaczenie rośnie, co właściwie można zrobić w praktyce i jakich efektów oczekiwać, jakie są aktualnie trendy, najlepsze praktyki i czy Corporate Wellness się opłaca.

„Dlaczego zebry nie mają wrzodów?” Czyli jak odreagować codzienny stres. Jak odróżnić pozytywną mobilizację od przeciążenia? Jak działać profilaktycznie, kiedy wiemy, że poziom stresu może utrzymywać się przez pewien czas na wysokim poziomie?

Jak zadbać o siebie od strony emocjonalnej i fizycznej. Pokażemy proste i skuteczne metody redukcji stresu, które można zastosować w pracy i w życiu prywatnym aby utrzymać stres na zdrowym poziomie.

 

Prosimy o potwierdzenie udziału do 10 października na adres e-mail: biuro@grupabewell.pl  lub telefonicznie: Justyna Oska 502 269 843

© 2015 Be Well | Created by wronski desing