KONTAKT      BLOG

XVII gala i wręczenie nagród konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi

17 grudnia 2016

13 grudnia  w pałacu Lubomirskich po raz XVII  odbyła się gala wręczenia  nagród konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi. 

 

Celem Konkursu jest propagowanie wiedzy i najlep­szych praktyk w zakresie ZZL. W tym roku wyróżniono 11 firm. Byliśmy obecni na gali.

 
Organizatorem jest Instytut Pracy i Spraw Socjalnych. Inicjatywa ta jest wyrazem uznania strategicznej roli kapitału ludzkiego w organizacji i doceniania szczególnych wysiłków kadry zarządzającej w tej dziedzinie. Wysoki poziom wykorzystywanych metod i narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi, dostosowanych do uwarunkowań funkcjonowania konkretnej organizacji, stwarza bardzo dobre podstawy do osiągania sukcesów.
 
Uhonorowane i wyróżnione organizacje, prezentowały swoje strategie i rozwiązania które były oceniane w konkursie. Na szczególną uwagę zasługują inicjatywy w obszarach które są fundamentami Corporate Wellness. To te działania, przyczyniły się do uzyskiwania najwyższych ocen przyznawanych przez audytorów konkursu. To kolejny dowód na to, że programy CW, są nieodłącznym elementem strategii firm, które chcą osiągać sukcesy w budowaniu kapitału ludzkiego.
 
Finaliści konkursu to praktycy, profesjonaliści, którzy tworzą, najwyższe standardy, które mogą być inspiracją dla innych przedsiębiorstw.
 
Wyróżnionym i uhonorowanym firmom, życzymy dalszych sukcesów:))

 

© 2015 Be Well | Created by wronski desing